Trasos

Šioje skiltyje bandysime siūlyti dviračių trasas plačiaračiams. Kas tai ? Na tai Fat Bike. Dviračių trasas Fat Bike sąlyginai sutariame žymėti sekančiai. Šias dviračių trasas orentuojame į plačiaračius. Žemėlapiuose ar skaitmeninėje aplinkoje siūlomų trasų sudėtingumą žymėsime: 

        Žalia trasa - lengvai pravažiuojams su plačiaračiu dviračiu. Asfaltas, žvirkelis, miško ar lauko takelis, bei žinoma dviračių takas.

        Mėlyna spalva - sunkiau pravažiuojamas takas ar kelias, nekokybiškas miško takelis su galimomis kliutimis, prastas žvyro takas ar kelias,.Šioje trasoje bus duobių, bus pelkių.

        Raudona spalva - sunkiai pravažiuojami keliai, takai, miško proskynos. Kažkada buvo kelias ar takelis. Dažnai bus nurodyta tik trajaktoriją per mišką ar per lauką. Kelio ten visai niekad ir nebuvo. Duobės, purvas, pelkės, smėlis, tankus miškas ir kitos galimos kliūtys. Šioje atkarpoje manome tikrai vietomis reikės stumtis ir plačiaračius.

Žemėlapius gausite su nurodytomis trasomis ir jų sudėtingumo lygiu pasirinkus konkrečia mūsų siūlomą trasą. 

 Šios vietovės yra tik siūlomos. Galite važiuoti, bet kuria Jūsų pasirinkta trasa.

Trasa: Siesarčio kugelis su Mindūnu apžvalga

  1. Trasa iki 18 km. 
  2. Trasa iki 35 km.  
  3.  Trasa  1+2 iki 53 km
  4.  Trasa - 42 km.

Renkamės prie Siesarčio turistinės stovyklavietės. Saugiai paliekame autotransportą. Tikslios GPS ar maps koordinatės bus pateikiamos nusprendus dalyvauti. Gaunate žemėlapius. Važiuojame pasirinkdami radialiniais žiedais. Lankytinos vietos  trasose :  Siesarčio turistinės stovyklavietės, Pažintis su danieliais, Žvejybos ir medžioklės muziejus,. Aplankysite naują ir įspudingą Mindūnų apžvalgos bokštą, kavinė Vilkasalė, Dvikamienė pušis, Kertuojos piliakalnis, Lakajos akmuo, Juodieji ir Baltieji lakajai. Galite apvažiuoti ratu Juodujų ir Baltujų  Lakajų ežerus, Pralėkti Kertuojos ežero pakrante. Po kelionės Pirtis ir kugelis pagal poreikį. 

Trakai